Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna v plném proudu

20. 10. 2015

Sezóna začala před 2 měsíci a už máme naježděno velké množství turnajů, sesbírané nějaké medaile a usilovně se připravujeme na další turnaje a další úspěchy.

12. a 13. září ECC Budapešť, mezinárodní turnaj kadetů. Z našeho klubu se účastnil Radek Ondrůšek a to jak v sobotní soutěži jednotlivců, tak v nedělní soutěží družstvev, kde společně se šermířem a šermířkami Sokola Brno byli vyrovnaným soupeřem pro družstvo ze Singapore.

20. září se konal společný turnaj juniorů a kadetů v Ostravě. za SK Zlín - klub šermu se účastnil Radek Ondrůšek. Ves společné soutěži se Radek probojoval až do semifinále, kde nestačil na soupeře Philipa Shina z USA šermujícího tuto sezónu v USK Praha a který se stal i jednoznačným vítězem turnaje v kategorii juniorů. Radkův úspěch znamenal, že se stav vítězem v kategorii kadetů a současně obsadil 3. místo v kategorii juniorů.

26.září se konal v maďarském Györu Světový pohár juniorů, kterého se z našeho klub účastnil Radek Ondrůšek a dalšími reprezentanty Česká republiky byli Robert Zwinger z Opavy a Adam Cmiel s Viktorem Haladějem z Ostravy. V mezinárodní soutěži na takto vysoké úrovni se českým šermířům příliš nedaří a bylo tomu tak i na tomto mistrovství.

10. října 2015 se turnaje žáků v Brně účastnili 3 naši mladší žáci. Martin Vobořil, Martin Ondrůšek a Jiří Berka. Turnaj se šermoval na 2 kola základních skupin a přímou eliminaci s opravami v 16. Nejlépe se umístil Martin Ondrůšek, který se probojoval mezi 16 nejlepších a v první eliminaci nestačil těsně na Slovenského soupeře. Oprav v eliminaci se nezúčastnil, což ho z průběžného 9. místa odsunulo až na 14. místo. Martin Vobořil vybojoval 23. místo a Jirka Berka vybojoval 32. místo. 

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook


Statistiky

Online: 2
Celkem: 18613
Měsíc: 384
Den: 13